هفت هوم


شرکت فرآورده های هفت هومِهر ( هفت هوم )

درباره ما

شیر، از جایگاه ویژه ای در میان مواد غذایی برخوردار و یکی از متنوع ترین ترکیبات غذایی را داراست. ازین رو استفاده و کاربرد گسترده این ماده غذایی غنی، از نقطه نظر فردی و دیدگاه ملی مزایای بسیاری را بدنیال دارد. آرتور ایلماری میرتانِن (فنلاند) – برنده جایزه نوبل شیمی 1945
شرکت فرآورده های هفت هومِهر (هفت هوم) به شماره ثبت 38073 و شناسه ملی 14009014146 در تاریخ 1398/12/05 با ایده ارائه محصولات نوین در کنار خدمات بهتر و با شعار تندرستی و دیگر هیچ ، پای به گستره بزرگ صنایع غذایی بویژه دنیای فرآورده های شیری (لبنیات) گذاشت . از آنجا که تا زمان پیاده سازی ایده هفت هوم، هیچ سایت اینترنتی معتبر و جامع برای فروش و عرضه اختصاصی شیر الاغ در کشور وجود نداشت، در نخستین گام تصمیم گرفتیم با انجامِ درستِ کارِ درست و راه اندازی سایت تخصصی شیر الاغ این محصول ارزشمند، مغذی و مقوی را به روشی نوین و با کیفیتی اصیل، به دست مشتریان خاص برسانیم.
از همین رو ضمن پژوهش و مطالعه کتاب ها و مقاله های معتبر علمی کشورهای پیشرو همچون ایتالیا، بررسی انواع شیر الاغ و الاغ های شیرده در دامداری های (انگشت شمار) دارای مجوز و افراد آموزش دیده که رعایت استانداردهای کیفی و کمی ملاک عملشان است، در تلاشیم در کنار نگاه حرفه ای در این زمینه، فصل تازه ای از معرفی، سفارش، تهیه و ارسال شیر الاغ را آغاز کنیم.
هفت هوم، با افتخار و اشتیاق ضمن فراخوان همه علاقه مندان، پژوهشگران و دانشجویان حوزه صنایع غذایی و لبنیات به مطالعه و پژوهش در مورد خواص و مزایای شیر الاغ، آمادگی خود را برای همکاری کامل و رایگان با این عزیزان در پروژه های مشخص و شفاف دانش بنیان اعلام می دارد.